Умови використання

Умови використання

Це Сервісна угода (далі — Угода) регламентує порядок надання послуг або виконання робіт інтернет-сервісом vela-art.com (далі — Сервіс). Ця Угода є публічним договором відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України та має відповідну юридичну силу.

Для особи, яка надає свій дизайн для друку (далі – Покупець або Користувач), актом повного прийняття цієї Угоди є замовлення поліграфічної продукцій на сайті компанії, або через електронну пошту чи телефоном.

Якщо Покупець не згоден з будь-яким з пунктів цієї Угоди, або з Угодою в цілому, йому необхідно утриматися від здійснення замовлення або покупки послуг відповідно.

Використання послуг Сервісу передбачає згоду Покупця з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі на момент прийняття ним цієї Угоди.

Керуючою компанією Сервісу є ТОВ «ВЕЛА-АРТ» (далі — Керуюча компанія), зареєстроване як юридична особа за законодавством України. Керуюча компанія здійснює загальне адміністрування Сервісу, підтримку його програмно-апаратного комплексу, технічну та консультаційну підтримку Покупця, продажу товарів та послуг самостійно.

Приймаючи цю Угоду, Покупець Сервісу підтверджує, що:

  1. він є повнолітньою і дієздатною особою, яка може здійснювати операції за своїм рішенням і на свій розсуд;
  2. його дії дійсно спрямовані на отримання послуг або робіт Сервісу, в них не міститься злого умислу, шахрайських намірів, спроб порушити нормальну працездатність Сервісу, отримати несанкціоно